Бізнес

СТАНДАРТИ ПОДАЧІ ПОДАТКОВОЇ ЗВІТНОСТІ: 20-40-60

Великі, середні і малі - коли і яким чином різним підприємствам треба подавати звітність до фіскальних органів. Яка передбачена відповідальність за порушення встановлених правил.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ЗМІН ДО СТАТУТУ

Скільки коштує реєстрація змін до статуту і куди скаржитися, якщо реєстратор відмовляється виконати свої обов’язки

ДЕРЖПРАЦІ: ПЕРЕВІРКИ БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ І В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС

Про особливості здійснення перевірок Державною службою України з питань праці

ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ?

З цієї інструкції ви дізнаєтесь, як розмістити зовнішню рекламу, отримавши відповідний дозвіл. Отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами регулюється Постановою Уряду "Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами" від 29 грудня 2003 року. В цілому така процедура нескладна, якщо чітко дотримуватись визначених правил та алгоритму отримання дозволу.

ПОЖЕЖНІ ПЕРЕВІРКИ

Надмірні перевірки підприємств з боку інспекторів-пожежників змушують керівників цих підприємств погоджуватись на хабар посадовій особі контролюючого органу для нормальної роботи підприємства. Як цього уникнути, якщо підприємство не порушує закон та не повинно викликати особливу увагу у контролюючих органів?

ПРИЗНАЧЕННЯ НА РОБОТУ РОДИЧА

З цієї інструкції Ви дізнаєтеся, які обмеження передбачає українське законодавство з приводу спільної праці родичів на одному підприємстві/ в одній установі.