Запитання юристу


Чи має право на безкоштовне отримання земельного паю і в якій кількості інвалід війни II групи?

Автор - Василь

Кількість переглядів: 80

Чи має право на безкоштовне отримання земельного паю і в якій кількості інвалід війни II групи?

Відповідь юриста

Доброго дня, Василю, 

Дякуємо за Ваше питання! 

Так, законодавством передбачена можливість для громадян України набути право власності на земельні ділянки на підставі безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності (п. б) ч. 1 ст. 81 Земельного Кодексу України). Розмір земельної ділянки що безоплатно передається у власність громадянам залежить від її цільового призначення та визначений у статті 121 Земельного кодексу України. При цьому, законодавством встановлено першочергове право на безоплатне одержання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва для осіб з інвалідністю внаслідок війни. Таке право передбачено п. 18 ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

  • Коментарі
Завантаження коментарів...