Запитання юристу


чи перераховуються на громаду гроші на безкоштовні ліки

Автор - Тамара

Кількість переглядів: 568

Доброго дня. Батько учасник бойових дій, проживає в селі. Він має право на безкоштовні ліки, і раніше, коли їх виписували у районній лікарні, він їх майже завжди отримував (райцентром виділялись кошти). А зараз, після утворення територіальної громади, наш лікар виписує безкоштовні рецепти, а голова громади каже, що ГРОШЕЙ НЕМАЄ. Підкажіть, будь-ласка, чи перераховуються на громаду гроші на безкоштовні ліки, як можна вплинути на голову ОТГ, бо батько 1945р.н., має хворобу Паркінсона, цукровий діабет, гіпертонію і без ліків йому ніяк не можна. Дякую.

Відповідь юриста

Доброго дня, Тамаро,

Дякуємо за Ваше питання!

Першочергово рекомендуємо Вам звернутися у письмовій формі до голови об’єднаної територіальної громади з запитом на отримання публічної інформації про наявність коштів для необхідних Вам ліків. Про те, як вірно оформити запит, Ви можете прочитати тут. Таким чином Ви зможете отримати підтвердження відсутності коштів на ліки в письмовій формі. 

В подальшому радимо Вам звернутися до Міністерства охорони здоров’я із зверненням у якому викласти прохання про сприяння Вам у реалізації Вашого права на безоплатне отримання ліків. Про те які вимоги, встановлені до оформлення звернення Ви можете дізнатися у статті 5 Закону України «Про звернення громадян». До звернення радимо Вам додати відповідь отриману від голови об’єднаної територіальної громади.

  • Коментарі
Завантаження коментарів...