Запитання юристу


Чи можна притягнути до вiдповiдальностi начальника.

Автор - Катерина

Кількість переглядів: 754

Якщо з заробiтноi плати начальник забрав собi грошi на "вiдкат" 15 тисяч гривень, а робiтникам заплатив по 5 тисяч гривень. У довiдцi про доходит пишуть що робiтник отримав 20 тисяч. Чи можна притягнути до вiдповiдальностi начальника.

Відповідь юриста

Доброго дня, Катерино,

Дякуємо за Ваше питання!

Наведених у Вашому питанні обставин недостатньо для здійснення аналізу дій керівника на предмет вчинення кримінального чи адміністративного правопорушення. Однак, серед іншого, не можна виключати наявності у діях вказаного Вами керівника складу кримінального правопорушення передбаченого статтею 366 Кримінального кодексу України «Службове підроблення». Так, з наведеного вище положення Кримінального кодексу України вбачається, що складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів карається законом.  

При цьому належну правову оцінку дій керівника можуть надати виключно правоохоронні органи. Таким чином, якщо Ви переконані у неправомірності дій керівника радимо Вам звернутися з заявою про вчинення кримінального правопорушення до правоохоронних органів.

  • Коментарі
Завантаження коментарів...