антиКОРУПЦіЯ.in.ua

Безкоштовне отримання земельної ділянки!

Доброго дня! Нещодавно надіслав запит до нашої міської ради стосовно надання інформації про наявність вільних земельних ділянок державної a6o комунальноі власності у межах м. _______________, що можуть бути використані для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель i споруд.  На що мені прийшла ось так відповідь: 

Управлінням земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища    ______________      міськоі      ради      інформаційний      запит від ______.2017 р. , що надійшов на електронну адресу ______________і міської ради стосовно надання інформації про наявність вільних земельних ділянок державної a6o комунальноі власності у межах м. _______________, що можуть бути використані для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель i споруд   розглянуто.

Повідомляємо, що відповідно до абзацу другого частини 5 статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», до моменту внесення відповідної інформації до містобудівного та державного земельного кадастрів виконавчий орган сільської, селищної, міської ради, Киlвська та Севастопольська міські державні адміністрації a6o відповідний місцевий орган виконавчої влади зобов'язані надавати за запитами фізичних та юридичних осіб письмову інформацію про наявність земельних ділянок, що можуть бути використані під забудову.

Частиною першою статті 79 Земельного кодексу України встановлено, що земельна ділянка це частина земної  поверхні  з  установленими  межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.

Відповідно до норм статті 79-1 Кодексу, формування земельної ділянки полягас у визначенні земельної ділянки як об'єкта цивільних прав. Формування земельної ділянки передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру.

Сформовані земельні ділянки підлягають державній ресстрації у Державному земельному кадастрі. Земельна ділянка вважається сформованою з моменту присвоєння їй кадастрового номера.

Отже, питания надання інформації щодо наявності вільних земельних ділянок має розглядатися в совокупності та з урахуванням норм Земельного кодексу України та Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", а саме по сформованим земельним ділянкам. Такі земельні ділянки, а саме сформовані відповідно до законодавства, та які є вільними, станом на теперішній час на землях, розташованих в межах м. _______________, відсутні.

Додатково повідомлясмо, що інформацію про вільні земельні ділянки містить Публічна кадастрова карта Украіни, яка відкривас вільний доступ до бази даних кадастру через мережу Інтернет.

В мене питання до кого звертатись в даному випадку для отримання інформації що до вільних земельних ділянок і чи е відповід міської ради яку мені надали вірною?

з повагою, 

Іван