антиКОРУПЦіЯ.in.ua

Лідерів студентського самоврядування з різних куточків України вчитимуть практикам протидії корупції

Громадська організація «Регіональний центр євроінтеграційних проектів», в межах проекту «Покоління вільне від корупції», що реалізовується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує конкурсний відбір на участь у тренінгах на підготовку тренерів серед активної студентської молоді

У рамках тренінгів буде розглянуто такі теми:

  •  Організаційно-поведінкові інструменти запобігання корупції;
  •  Правові засади захисту від корупційних дій;
  •  Основи адвокації, методи лобіювання запровадження антикорупційного комплаєнс та прийняття етичних кодексів в університетах;
  •  Методи і організація моніторингу виконання антикорупційних програм університетів;
  •  Командоутворення та проведення публічних заходів.

Тренінги будуть проводитися у м. Рівне на базі готельно-розважального спортивного комплексу "Хутір" 5-7 квітня 2017 року.

Якщо Ви готові по завершенню навчання та провести за нашої підтримки у своєму вузі акції, спрямовані на зменшення толерантності до корупції в університетах, тоді подавайте свою анкету.

Нами будуть відібрані найактивніші студенти України, що прагнуть жити у країні вільній від корупції.

Учасники тренінгів, будуть запрошені до участі у підсумковій конференції за результатами проекту, що відбудеться у липні 2017 року на базі культурно-історичного комплексу м. Острог.

Витрати на проїзд (за наявності проїзних документів), проживання та харчування відшкодовуються організаторами.

Учасники, які проявлять найбільшу активність в проекті, отримають заохочувальні подарунки (загальна вартість біля 1000 грн).

Заявки приймаються до 23:59 22 березня 2017 року.

До 26 березня 2017 року, ми повідомимо про результати відбору та дати проведення тренінгів.

Контактні особи:

Руслан Костюкевич 0677061333

Ольга Мандзюк 0681460021

Любов Сидорчук 0673605962

Додаткову інформацію можна отримати за адресою eua.projects@gmail.com

У нас потужна команда тренерів:

Марія Цип'ящук, координатор та юристом громадської приймальні УГСПЛ в м. Рівному, керівник юридичної клініки “Pro bono” НУОА, модератор кіноклубу документального кіно про права людини DOCUDAYS UA у Рівному.

Сергій Гула, адвокат, член Асоціації правників України, член конкурсної комісії Національного антикорупційного бюро України, експерт Центру протидії корупції, член правління Асоціації християн-юристів України, учасник Антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ та засновник національного Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів"

Юрій Дюг, відомий журналіст-розслідувач, керівник ГО "Антикорупційний моніторинг", автор ряду резонансних антикорупційних розслідувань.

Василь Нетепчук, заслужений працівник освіти України, тренер з командоутворення, лідерства та комунікацій з багаторічним стажем.

Богдан Король, експерт ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів, керівник моніторингової програми антикорупційних програм університетів, тренер зі спіральної динаміки.

Тренінги проводитимуться в готельно-розважальному спортивному комплексі "Хутір" 

Детальніше тут: http://europrojects.org.ua/projects/complaence/free-youth/

Теги: