антиКОРУПЦіЯ.in.ua

Членство у громадській раді при НАЗК отримують наближені особи до українофобки Т.Монтян

Дійсно до складу Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції Громадська організація "Сила народного контролю - ЧОП"(яка засвітилася в боротьбі з незаконними гральними закладати та проти мера м.Чоп Г.Цар) запропонувала власного кандидата Л.Ступак. Тобто, організація яку створила Л.Ступак, і в яку входять 2 осіб – точніше відомі лише двоє - Л.Ступак і А.Сусік (який є ніби і засновником організації).Але це вже не має значення.

А ось чого Л.Ступак не запропонував до цього списку політичний проект українофобки Т.Монтян «Спільна Дія». Доречі, саме Л.Ступак очолює її Закарпактський осередок. Дивно, але представляє її вона під іншим прізвищем Л.Приходько. Так, це та Монтян яка сказала українцям - "Прийде Росія, і вас всіх повісять, я буду рада".

 Дивним з боку НАКЗ є слабка перевірка запропонованих  членів до Ради. Якщо б дійсно вони перевіряли детально то знали б, що саме займаючи посаду заступника мера м.Чоп Л.Ступак обклала «даниною» не тільки «нелегальних таксистів», а й тих саме власників незаконних гральних закладів (попрацювавши на посаді тільки один рік у 2007 році придбала нежитлову нерухомість під магазин, в якому частину площі здавала під гральні автомати), з яким потім і буде боротися в якості вже громадської активістки. Займала, поки ще тоді її подруга та мер м.Чоп  Г.Цар та її чоловік прокурор могли закривати на це очі. Закривати і на «отримані торгівельні площі» (в 2016 році вона їх дивним чином подарувала 3 особам та придбала за це в Угорщині «маленький» собі будиночок) та звільнення неугодних людей  з посад, в будь-якій інстанції м.Чоп. До абсурду можна і віднести звільнення двох працівниць Чопського будинку культури за 1 рік до їх пенсії, обкладання даниною навіть мийок автомобілей (за її каденції відкриття такої мийки приватним підприємцям коштувало 5 тисяч американських доларів). Не говорячи вже про отримання квартири поза черги. Допоки вона не поклала око на саме «святе» - на крісло мера Чопа. Звільнення Л.Ступак з посади заступника мера довго ще пам’ятатиме Закарпатська обласна прокуратура та сама Г.Цар.

Доречі, під час Революції Гідності Л.Ступак щодня писала заяви в Обласну прокуратуру про те, що працівники Чопської мерії та Ужгородської РДА відвідують та підтримують Майдан, а не працюють.

 Дізналося б і НАКЗ, що в 1994 році стосовно Л.Ступак була кримінальна справа (контрабанда валюти та несплати податків) від якої вона довгий період часу переховувалася в Угорщині. Повернулася вона в Україну лише після трагічної смерті слідчого в автокатастрофі та зникнення доказів по цій справі.

Дізналися б і про затримання у 2002 році її чоловіка Ступак Тібора працівниками СБУ за створення злочинного угрупування та умовний термін якому обійшовся Л.Ступак продажем власного ресторану «Парламент» .

Після цього, вона влаштувалася працювати в дитсадок з якого теж як кажуть з тріском була звільнена (неодноразові заяви батьків про те, що діти скаржаться на побиття їх вихователькою Л.Ступак ).

Дізналися б і про сина Романа якого вона неодноразово «визволяла» з полон міліції за вживання та продаж наркотичних препаратів. Визволяла як громадський діяч, який бореться проти корупції та хабарництва та член майже всіх Громадських Рад при держустановах.

 

На фото її син Роман Ступак

Здається, що це членство в громадській раді при Національному агентстві запобігання корупції є черговою ширмою для Л.Ступак. Ось так аферисти та ненависники всього українського  пробивають собі шлях до нових звершень.

А ось чи довго нам доведеться чекати помсти правоохороним органам від Л.Ступак-Приходько?Коментарі