антиКОРУПЦіЯ.in.ua

Гатненський сільський голова Корицький Броніслав - один із засновників компанії, яка не звітувалась перед податковими органами.

Зараз він є одим із засновників ТОВ «Еверест», якf спеціалізується на обробленні декоративних каменів. Про це свідчить звіт системи «Youcontrol». Що цікаво, засновником такоє є Ейдлін Олександр Давидович, який мешкає в Брукліні, Сполучені Штати Америки.  Про компанію Корицький в своїй декларації про доходи також нічого не вказав   
Зараз це підприємство знаходиться в стані припинення і досі не припинило свою діяльність, незважаючи на постанову Господарського суду Житомирської області за 2006 рік. В постанові суду чітко сказано: «припинити державну реєстрацію юридичної особи Товариство з обмеженою відповідальністю «Еверест» , вул. Чапаєва, 18А, смт. Володарськ-Волинський, Житомирська область, 12132, індетифікаційний код 32394818.» Судом було доведено, що ТОВ «Еверест» не звітувалось перед податковим органом з 01.04.2005р.
    Тому виникає питання, чому Голова Гатненської сільської ради Корицький в своїй предвиборчій автобіографії не вказав, що є засновником компанії ТОВ «Еверест». Можливо, він не хотів, щоб люди довідались як він приховував свою бухгалтерію від податкових органів?