антиКОРУПЦіЯ.in.ua

Новини

Гатненський сільський голова Корицький Броніслав - один із засновників компанії, яка не звітувалась перед податковими органами.

Корицький Броніслав Броніславович це найкорумпованіша особа в Гатненському політичному істеблішменті. У 90-х роках він був директором компанії ТОВ ВК «Підряд», яка забрала у села Гатне 48 га. дрогоцінних земель.

Схеми Насірова: як хабарниця Лариса Ареф’єва вимиває гроші з митниці

Перебіжчиця і хабарниця Лариса Ареф’єва торгує митними тарифами в центральному апараті ДФС.

Реванш недолюстрованих: зять Ківалова повертається у керівництво прокуратурою

Скандал з хабаром у 200 тис доларів, державний рекет, "віджимання" бізнесу, підозри у доведенні до самогубства - і це не повний список "подвигів" непокараного і висуненого на підвищення прокурора Олега Кос'яненка.

Латвійські експерти розкажуть, як ефективно контролювати партійні фінанси

Латвія досягла значних результатів у сфері контролю фінансів політичних партій. За 12 років держскарбниця цієї країни за рахунок партій-порушниць закону поповнилася на 3,5 мільйона євро. Представники KNAB (Бюро із запобігання та боротьби з корупцією), та Transparency International Latvia спеціально приїжджають до України, щоб поділитися рецептами, як зробити контроль партійних фінансів ефективним. 12 грудня о 17.00 в «Щастя Хабі» вони прочитають лекцію на тему «Як ефективно контролювати партійні фінанси. Досвід Латвії».

Громадськість допомагає державним органам боротися з корупцією

Громадські організації допомагають міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади боротися з корупцією. На минулому тижні було підписано розпорядження про початок роботи спільної ініціативи уряду та громадськості «Разом проти корупції». Ініціатива передбачає втілення 83 заходів, розроблених експертами Реанімаційного Пакету Реформ, РПР – Київ, Transparency International Україна, а також IDLO (International Development Law Organization).

Залізничні схеми: “Золоті вокзали”

Залізничний вокзал – це не тільки місце скупчення тисяч пасажирів щодня, а й велетенський ринок тіньових доходів. Як приміщення для обслуговування пасажирів перетворити на багатомільйонний і не зовсім чесний бізнес, знають у кабінетах «Укрзалізниці».

АНТИКОРУПЦІОНЕРІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА СЕМІНАР З ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ОБРОБКИ ДАНИХ

Transparency International Україна,  Антикорупційний штаб та центр ACREC запрошують усіх, хто викриває корупцію та працює з великими об’ємами даний, подати заявку на участь у семінарі «Використання інформаційних технологій для здійснення ефективної антикорупційної діяльності». 

Мамині прокурори (розслідування)

Журналісти програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та каналу «UA:Перший», вирішили перевірити, наскільки достовірно декларують своє майно та майно своїх родин працівники Генпрокуратури – і знайшли багато цікавого.

СКІЛЬКИ ВБИВЦЬ, ҐВАЛТІВНИКІВ ВИПУСТИВ НА СВОБОДУ «ЗАКОН САВЧЕНКО»

Завдяки так званому«Закону Савченко» на свободу вийшло приблизно 900 осіб,засуджених за навмисні вбивства та більше 100 осіб, засуджених за зґвалтування. Внаслідок гуманізації законодавства термін ув’язнення для них у середньому було зменшено майже на два роки.

10 кроків: Мінінфраструктури підготувалося до боротьби з корупцією

Мінінфраструктури розробило 10 основних кроків для боротьби з корупцією в апараті міністерства і всіх підвідомчих органах. 

Сторінки