антиКОРУПЦіЯ.in.ua

Всі новини

Гатненський сільський голова Корицький Броніслав - один із засновників компанії, яка не звітувалась перед податковими органами.

Корицький Броніслав Броніславович це найкорумпованіша особа в Гатненському політичному істеблішменті. У 90-х роках він був директором компанії ТОВ ВК «Підряд», яка забрала у села Гатне 48 га. дрогоцінних земель. Зараз він також є одим із засновників ТОВ «Еверест», яка спеціалізується на обробленні декоративних каменів. Про це свідчить звіт системи «Youcontrol». Що цікаво, засновником такоє є Ейдлін Олександр Давидович, який мешкає в Брукліні, Сполучені Штати Америки.

Гатненський сільський голова Корицький Броніслав - один із засновників компанії, яка не звітувалась перед податковими органами.

Корицький Броніслав Броніславович це найкорумпованіша особа в Гатненському політичному істеблішменті. У 90-х роках він був директором компанії ТОВ ВК «Підряд», яка забрала у села Гатне 48 га. дрогоцінних земель.

Одеський прокурор-олігарх: за все, що намутив, він собі прощає

Майже дослівно за дитячим віршиком про «Містера Твістера»: власником фабрик, заводів та пароплавів донедавна називався Олег Кось’яненко.   У тому дуже щасливому минулому Олег Олександрович обіймав посаду прокурора Одеської обласної прокуратури, мав прекрасні стосунки з тестем Сергієм Ківаловим (екс-голова центр виборчкому, політик, народний депутат від Опозиційного блоку), та залізну підтримку батька, генерала СБУ Олександра Кос’яненка.

Схеми Насірова: як хабарниця Лариса Ареф’єва вимиває гроші з митниці

Перебіжчиця і хабарниця Лариса Ареф’єва торгує митними тарифами в центральному апараті ДФС.

Реванш недолюстрованих: зять Ківалова повертається у керівництво прокуратурою

Скандал з хабаром у 200 тис доларів, державний рекет, "віджимання" бізнесу, підозри у доведенні до самогубства - і це не повний список "подвигів" непокараного і висуненого на підвищення прокурора Олега Кос'яненка.

Латвійські експерти розкажуть, як ефективно контролювати партійні фінанси

Латвія досягла значних результатів у сфері контролю фінансів політичних партій. За 12 років держскарбниця цієї країни за рахунок партій-порушниць закону поповнилася на 3,5 мільйона євро. Представники KNAB (Бюро із запобігання та боротьби з корупцією), та Transparency International Latvia спеціально приїжджають до України, щоб поділитися рецептами, як зробити контроль партійних фінансів ефективним. 12 грудня о 17.00 в «Щастя Хабі» вони прочитають лекцію на тему «Як ефективно контролювати партійні фінанси. Досвід Латвії».

Громадськість допомагає державним органам боротися з корупцією

Громадські організації допомагають міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади боротися з корупцією. На минулому тижні було підписано розпорядження про початок роботи спільної ініціативи уряду та громадськості «Разом проти корупції». Ініціатива передбачає втілення 83 заходів, розроблених експертами Реанімаційного Пакету Реформ, РПР – Київ, Transparency International Україна, а також IDLO (International Development Law Organization).

Залізничні схеми: “Золоті вокзали”

Залізничний вокзал – це не тільки місце скупчення тисяч пасажирів щодня, а й велетенський ринок тіньових доходів. Як приміщення для обслуговування пасажирів перетворити на багатомільйонний і не зовсім чесний бізнес, знають у кабінетах «Укрзалізниці».

АНТИКОРУПЦІОНЕРІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА СЕМІНАР З ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ОБРОБКИ ДАНИХ

Transparency International Україна,  Антикорупційний штаб та центр ACREC запрошують усіх, хто викриває корупцію та працює з великими об’ємами даний, подати заявку на участь у семінарі «Використання інформаційних технологій для здійснення ефективної антикорупційної діяльності». 

Мамині прокурори (розслідування)

Журналісти програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та каналу «UA:Перший», вирішили перевірити, наскільки достовірно декларують своє майно та майно своїх родин працівники Генпрокуратури – і знайшли багато цікавого.

Сторінки

Підписатися на Всі новини