антиКОРУПЦіЯ.in.ua

Інструкції в категорії "Охорона здоров’я"

  • Корупція в суді грабує. Корупція в школі розбещує. Корупція в лікарні вбиває. Люди краще розуміють, що хабарництво руйнує країну, коли чують про «золотий батон» чи дорогі маєтки чиновників. Але всі згадують про вбивчу силу корупції купуючи довідку у лікарні або пропонуючи гроші дорожному інспектору?

    Корупція – це хвороба суспільства. Але ця недуга виліковна, адже боротьба з корупцією можлива. Щоб перемогти, ми повинні почати з себе. Чесність має стати правилом для кожного. А з чужою недоброчесністю ми можемо боротися юридичними методами. Правових методів на сьогодні існує багато, сучасне законодавство дозволяє кожному громадянину стати активним антикорупціонером. Ми пропонуємо інструменти найпершої протидії.

     

Платні медичні послуги

З цієї інструкції Ви дізнаєтесь про те, які платні послуги можуть надавати державні та комунальні медичні заклади.

Що потрібно знати про права пацієнта.

Перш за все, пам’ятаймо, що Конституція України (ст. 49) визначає, що у державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно.

Права жінки в пологовому будинку

Що повинні знати жінка та її близькі, щоб народження дитини пройшло з дотриманням усіх норм і без негативних наслідків.

 

Нажаль у жінок часто виникають проблеми пов’язані з незнанням своїх прав у пологових будинках. Для того, щоб вміти захистити свої інтереси потрібно знати декілька нормативних актів і вміти правильно їх застосовувати.

Право на вільний вибір лікаря

Ви прописані (зареєстровані) в одному місті, а проживаєте в іншому. Ви захворіли і Вам необхідно отримати лікарняний. Ви звертаєтесь до місцевої поліклініки, а з Вас, як з пацієнтів з іногородньої пропискою вимагають сплатити «добровільне» пожертвування. Знайома ситуація? Дізнайтеся: як уникнути незаконних поборів та отримати належне лікування.

 

Як отримати безкоштовні ліки

Дізнаєтеся: хто має право отримати безкоштовні ліки, які ліки можна отримати безкоштовно або за пільговими цінами, і що робити, коли відмовляють надати ліки

Що потрібно знати про права пацієнта

Перш за все, пам’ятаймо, що Конституція України (ст. 49) визначає, що у державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно.

Пошук Інструкцій

Наші партнери

merezha.ua

 

Ресурсний центр ГУРТ