антиКОРУПЦіЯ.in.ua

Блоги

Тіньові схеми закарпатських поштарів

Наприкінці лютого в будівлі Закарпатської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», відбулась неоднозначна подія - місцеве керівництво Закарпатської дирекції «Укрпошти» не впустило у приміщення комісію, що була направлена київським керівництвом для з’ясування причин погіршення показників роботи регіональної дирекції.

 Та що з насправді криється за даним конфліктом і чому регіональне керівництво так пручається будь якій перевірці діяльності очолюваної філії?

Гатненський сільський голова Корицький Броніслав - один із засновників компанії, яка не звітувалась перед податковими органами.

Корицький Броніслав Броніславович це найкорумпованіша особа в Гатненському політичному істеблішменті. У 90-х роках він був директором компанії ТОВ ВК «Підряд», яка забрала у села Гатне 48 га. дрогоцінних земель. Зараз він також є одим із засновників ТОВ «Еверест», яка спеціалізується на обробленні декоративних каменів. Про це свідчить звіт системи «Youcontrol». Що цікаво, засновником такоє є Ейдлін Олександр Давидович, який мешкає в Брукліні, Сполучені Штати Америки.

Одеський прокурор-олігарх: за все, що намутив, він собі прощає

Майже дослівно за дитячим віршиком про «Містера Твістера»: власником фабрик, заводів та пароплавів донедавна називався Олег Кось’яненко.   У тому дуже щасливому минулому Олег Олександрович обіймав посаду прокурора Одеської обласної прокуратури, мав прекрасні стосунки з тестем Сергієм Ківаловим (екс-голова центр виборчкому, політик, народний депутат від Опозиційного блоку), та залізну підтримку батька, генерала СБУ Олександра Кос’яненка.

Скільки коштує «перекриття» кордону на Закарпатті?

Набирає обертів епопея з  викриття закулісних перепетій та наявних «договорняків» між «активістами-пересічниками» та представниками політикуму Закарпаття. У попередній публікації ми викрили наміри В.Балоги дестабілізувати ситуацію в Закарпатській області   через активістів «пересічників», яких представляє П.Павлов.

ГПУ начала антикоррупционную спецоперацию

Генеральная прокуратура Украины сообщила Президенту о начале проведения спецоперации по борьбе с коррупцией внутри ведомства.

Об этом во время брифинга сообщил исполняющий обязанности генерального прокурора Украины Владимир Гузырь.

У Саакашвили собирают "антикоррупционный спецназ"

В Одесской областной государственной администрации собирают группу волонтеров, которые направят свои усилия на борьбу с коррупцией.

Все участники группы подавали заявки и заполняли анкеты для волонтеров на сайте областной администрации, пишетДумская.

После изучения анкет были отобраны кандидатуры, среди которых — известные в Одессе и области активисты общественных организаций и журналисты.

ВПС пытается восстановить Справедливость или несколько слов о том, как остановить новую волну рейдерства «в законе».

Давайте разберемся, что же фактически сделал следственный судья Приморского районного суда г. Одессы, вынеся пресловутое определение о передаче нефтеперевалочного комплекса в Херсоне в оперативное управление государственному предприятию.

И для этого нужно понять, что же такое «оперативное управление» и каким законодательством оно регулируется.

МИНИСТЕРСТВО ОХРАНЫ ЗДОРОВЬЯ ИЛИ МИНИСТЕРСТВО ОХРАНЫ ПРЕСТУПНОСТИ?!

Изменяться и улучшаться - совершенно разные вещи.
(Немецкая пословица)

- Что хочу, то и делаю! – сказал МОЗ, подписывая письмо номер 3.15-19-210, при этом прикидывая в уме, какая часть взяток в новосозданном потоке будет доставаться конкретно ему.

- Но ведь это противоречит положениям приказа 124/345, - робко прозвучал чей-то наивный голос, чем вызвал в свою сторону много недовольных взглядов.

Революції починають ідеалісти, роблять романтики, а використовують негідники

Звернутися до Вас за захистом від того свавілля яке наразі запанувало на Перечинщині, маленькому але мальовничому краї Закарпатської області, змусили ті обставини, що кадровими призначеннями у системі виконавчої влади, які відбулися після повалення злочинного режиму, спотворюються ідеали Майдану, нівелюються європейські принципи демократії.

Как победить КОРРУПЦИЮ: проект UA-портала. Электронное правительство

Учитывая сложившуюся критическую ситуацию в стране, борьба с коррупцией, бюрократией, кумовством, показухой и бездарной работой должностных лиц – это спектакль в лицах, где каждый чиновник окажется под прицелом общественного мнения. И рано или поздно мы к этому придём. Таким образом, и власть имущие и простые граждане станут более инициативными, ответственными и, надеюсь, более культурным. Каждый же когда-то мечтал изменить мир к лучшему - мечты сбываются!

Сторінки

Підписатися на RSS - блоґи