антиКОРУПЦіЯ.in.ua

Створення мережі громадських антикорупційних ініціатив

Дата / період реалізації ініціативи: 
03.09.2014
Що було: 

Громадськість бракує механізмів та інструментів взаємодії з владою по багатьох аспектах суспільного життя. Насамперед найуразливішими питаннями залишається реальна участь громадян у протидії корупції. 

Що зробили: 

І. Моніторинг законодавства, стану сприйняття населенням корупції та статистики спеціально уповноважених і інших державних органів з протидії корупції. Підбірка необхідних матеріалів та нормативно-правової бази. Підготовка практик проведення громадських розслідувань, інших антикорупційних ініціатив, механізмів взаємодії представників громадськості зі спец суб’єктами протидії корупції. Написання робочих матеріалів для проведення тренінгів. Презентація проекту, його анонсування у засобах масової інформації, державних органах, навчальних і наукових закладах. Створення на базі діючого веб-сайту інформаційної платформи для спілкування з учасниками проекту;

ІІ.  Проведення тренінгів, здійснення безпосереднього навчання. Комунікація з органами кримінальної юстиції щодо співпраці з громадськістю у питаннях протидії корупції.

ІІІ. Завершення проекту, нагородження переможців конкурсу та активних учасників проекту, вручення дипломів.

Що заважало: 

Зараз проект знаходиться на середньому етапі реалізації. На даному етапі, автор зауважив, що  бракує комунікації з колегами в інших регіонах та не вистачає співпраці в реалізації проекту. До нового року планується аналіз реалізації.

Що допомогло: 

Автор зазначив, що підтримка з боку інформаційних ресурсів значно допомагає в реалізації проекту.Коментарі

 Поделитесь пожалуйста материалами на почту, с радостью приму)

Додати коментар